• banner
  • за-нас --- 01
  • за-нас --- 02
  • за-нас --- 03
  • за-нас --- 04

за нас

Changzhou Aoheng Машини копродукции, Ltd е професионална производител на ултразвучната опрема. Тоа се интегрира истражување, проектирање, производство, маркетинг и сервис. Тој има силна техничка сила, уникатни вештини за производство, и постојано воведување на напредни технологии во земјата и странство, квалитетот на производот е сигурен, системот е стабилен и ги исполнува разни технички инструкции. Друштвото користи увезени суровини и компоненти поддршка на производите, формираше ултразвучен чипка машина, црвен цвет машина, заварување машина, на самото место заварување машина, машина за шиење, машина за шиење, со голема брзина монистра машина и други производи. Нашата цел е: одлични производи, поволни цени, услуги во место.


WhatsApp Онлајн Chat!