• banner
  • rreth-nesh --- 01
  • rreth-nesh --- 02
  • rreth-nesh --- 03
  • rreth-nesh --- 04

Rreth nesh

Changzhou Aoheng Machinery Co, Ltd, është një prodhues i pajisjeve tejzanor. Ajo integron hulumtimit, projektimit, prodhimit, marketingut dhe shërbimit. Ajo ka forcë të fortë teknike, aftësitë unike të prodhimit, dhe vazhdimisht futjen e teknologjisë së përparuar në shtëpi dhe jashtë vendit, cilësinë e produktit është i besueshëm, sistemi është stabil dhe i plotëson udhëzimet e ndryshme teknike. Kompania përdor importuar materiale të papërpunuara dhe komponente mbështetjen e produkteve, ka formuar makinë tejzanor dantella, makinë e kuqe lule, makinë saldim, spot saldim me makinë, makinë qepëse, makinë qepëse, rruaza me shpejtësi të lartë makinë dhe produkte të tjera. Qëllimi ynë është: produkte të shkëlqyera, çmime të arsyeshme, shërbime në vend.


WhatsApp Online Chat!